×Close
Děkujeme za váš zájem o rektifikační terče BUZON.

V tuto chvíli probíhá úprava webových stránek, aby byly sladěné s ostatními webovými stránkami dalších zástupců firmy Buzon v Evropě i ve světě.

Informace a kontakt na BUZON CZ, s.r.o., výhradního distributora terčů Buzon pro ČR a SR, do té doby najdete zde.

Děkujeme za pochopení.

Tým BUZON CZ, s.r.o.

Call us
TOP

Úvod

Zjistit o nás víc

TERČE PRO INOVATIVNÍ TERASY

Před 30 lety zakládá Claude Buzon společnost Buzon Pedestal International a způsobí revoluci ve světě podpůrných systémů pro terasy.

Rodina se od té doby značně rozrostla: ze spolupráce s dětmi Laure a Laurentem se jednalo již o čtvrtou generaci terčů pro terasy, která spatřila světlo světa. Naše poslání? Obraťte svět vzhůru nohama a pomozte našim zákazníkům přeměnit jejich venkovní prostory na skutečné obytné.

Tohoto úspěchu jsme dosáhli na pevných základech. Od svého zapojení do Hauts Sarts naše rodinná společnost rozšířila spolupráci a nyní má 25 partnerů ve více než 50 zemích. Důvěra je jednou z našich základních hodnot a posiluje se každým úkolem: nasloucháním zákazníkovi a vedením každého projektu s nadšením.

Recyklované a recyklovatelné terče

Ačkoli nabízíme řešení pro stabilitu, kategoricky odmítáme jakékoli zastavení. Inovace je jednou z hnacích sil společnosti Buzon, která nás neustále žene vpřed ve vývoji stále vhodnějších a efektivnějších produktů.

Klademe zvláštní důraz na životní prostředí. Používáme přednostně recyklované suroviny k výrobě 100 % recyklovatelných terasových terčů. Snižujeme svou uhlíkovou stopu a jdeme ještě dále: kompenzovali jsme stopu výsadbou stromů na Madagaskaru. Dnes jsme hrdí na to, že můžeme ukázat CO2 neutrální rozvahu.

Stáhněte si brožuru o naší společnosti a dozvíte se více.