×Close
Děkujeme za váš zájem o rektifikační terče BUZON.

V tuto chvíli probíhá úprava webových stránek, aby byly sladěné s ostatními webovými stránkami dalších zástupců firmy Buzon v Evropě i ve světě.

Informace a kontakt na BUZON CZ, s.r.o., výhradního distributora terčů Buzon pro ČR a SR, do té doby najdete zde.

Děkujeme za pochopení.

Tým BUZON CZ, s.r.o.

Call us
TOP

Společný cíl

Poslání, vize, hodnoty

Naše vize

Leader innovant reconnu dans la création de systèmes d’aménagements extérieurs durables.

Naše hodnoty

  • Kvalita: zvláštní pozornost věnuje kvalitě svých služeb, produktů, vztahu, který má s každým ze svých zákazníků a dodavatelů.
  • Důvěra: Historie značky Buzon je založena na bázi důvěry s našimi partnery a zaměstnanci, kteří od nás mají plnou volnost při realizaci každého projektu
  • Smysl pro týmovou práci: Náš rodinný podnik podporuje týmového ducha a vzájemnou spolupráci. Právě díky této spolupráci a trvalé podpoře každého z našich zaměstnanců se nám bez ustání daří čelit novým výzvám.
  • Etika: Etika má pro značku Buzon vysokou prioritu. Dbáme na to, aby každá osoba byla respektována a aby byl zohledněn její názor. Kromě toho máme na paměti náš společenský závazek. Záleží nám na tom, aby realizace každého projektu probíhala s ohledem na životní prostředí.

Naše poslání

Développer des systèmes innovants, ergonomiques et durables pour accompagner les utilisateurs à aménager et à embellir de manière autonome les espaces extérieurs.