×Close
Děkujeme za váš zájem o rektifikační terče BUZON.

V tuto chvíli probíhá úprava webových stránek, aby byly sladěné s ostatními webovými stránkami dalších zástupců firmy Buzon v Evropě i ve světě.

Informace a kontakt na BUZON CZ, s.r.o., výhradního distributora terčů Buzon pro ČR a SR, do té doby najdete zde.

Děkujeme za pochopení.

Tým BUZON CZ, s.r.o.

Call us
TOP

BC - Serie

Projekty, které odpovídají
vaší kreativitě

BC: NASTAVITELNÝ TERČ IDEÁLNÍ PRO ATYPICKÉ TERASY

Stejně jako u všech produktů Buzon® je terč BC s nastavitelnou výškou ideální pro všechny tvůrce teras. Popusťte uzdu své fantazii díky zcela nezávislým, pevným nebo otočným podložkám

S nastavitelnou výškou 28 až 1130 mm lze terče BC série použít pro širokou škálu desek vyvýšených teras v mnoha velikostech (včetně velkoformátové).

Terč BC se pro svou pevnost a bezpečnostní zajišťovací systém obzvláště doporučuje pro vytváření podlah v průmyslovém prostředí a vodní fontány. Terč lze zajistit proti otáčení, zůstane tak zajištěn v požadované výšce.

VÝHODY NASTAVITELNÝCH REKTIFIKAČNÍCH TERČŮ PRO TERASY SÉRIE BC

PŘÍSLUŠENSTVÍ BC SÉRIE

Jak instalovat (betonové) desky na terče BC: Díky celé řadě příslušenství speciálně vyvinutého pro usnadnění instalace dlažby na terče. Lze díky nim instalovat i velkoformátovou dlažbu, což umožňuje realizaci i těch nejkreativnějších projektů

Mezerníky, které oddělují jednotlivé kusy dlažby, se u série BC mírně liší, což umožňuje nejrůznější kreativní architekturu a objevování nových horizontů. Zcela nezávislé mezerníky se umisťují v hlavě terče, a protože umožňují natáčení až o 360°, dokonale přilnou k povrchu dlažby.

Podložky stabilizují povrch, zlepšují akustické vlastnosti a kompenzují nepravidelnost v tloušťce dlažby.


Zjistit víc

Doporučujeme vám, abyste při realizaci vyvýšené plochy použili sklonový korektor pro kompenzaci spádu. Sklonový korektor je nastavitelná destička, která se umisťuje pod terč a umožňuje upravit terasu kompenzací sklonu terénu.


Zjistit víc

Nabízíme několik různých typů příslušenství, která vám pomohou s instalací dřevěné terasy se sklonem a které se umisťují přímo na hlavu terče série BC


Zjistit víc

PRŮMĚRNÝ POČET TERČŮ POTŘEBNÝCH NA M2 TERASY*

*Počty jsou uváděny pouze pro informaci. Skutečný počet použitých terčů se liší podle specifik každého projektu. Buzon® nenese odpovědnost za případné odchylky v množství.

ZJISTIT VÍC O CELÉ SÉRII BUZON®

V nabídce Buzon® existují dvě další série nastavitelných podpěr terasy.