×Close
Děkujeme za váš zájem o rektifikační terče BUZON.

V tuto chvíli probíhá úprava webových stránek, aby byly sladěné s ostatními webovými stránkami dalších zástupců firmy Buzon v Evropě i ve světě.

Informace a kontakt na BUZON CZ, s.r.o., výhradního distributora terčů Buzon pro ČR a SR, do té doby najdete zde.

Děkujeme za pochopení.

Tým BUZON CZ, s.r.o.

Call us
TOP

PB-Series

Projekty, které odpovídají
vaší kreativitě

PB: NASTAVITELNÉ VYVÝŠENÉ PODLAHY PRO BYTOVÉ TERASY

Nejnovější inovace od společnosti Buzon®, nastavitelné rektifikační terče pro vyvýšené podlahy, jsou ideální pro vytváření obytných prostor. S nastavitelnou výškou 18 až 955 mm mají rektifikační terče PB snadnou a spolehlivou instalaci a uchycení. Zvětšená plocha povrchu hlavy rektifikačního terče PB je speciálně upravena pro pokládku velkoformátové keramické dlažby.

VÝHODY NASTAVITELNÝCH REKTIFIKAČNÍCH TERČŮ PB

PŘÍSLUŠENSTVÍ PB SÉRIE

Nabízíme také širokou škálu příslušenství, které vám pomůže vytvořit vaši vyvýšenou terasu. Ať už je projekt jakýkoli, máme vždy snadná a spolehlivá řešení pro mnoho problémů, s nimiž se na stavbách setkáváme.

Mezerníky a podložky pro stavbu vaší vyvýšené terasy

Nabízíme širokou škálu příslušenství pro snadné zakončení vaší terasy. Dodáváme řadu mezerníků (různých šířek), které mezi dlažbou vytvoří stejné mezery, čímž zajistí dokonalé vyrovnání a usnadní odtok vody.

Podložky stabilizují povrch, zlepšují akustické vlastnosti a kompenzují nepravidelnost v tloušťce dlažby.


Zjistit víc

Sklonový korektor

Doporučujeme vám, abyste při realizaci vyvýšené plochy použili sklonový korektor pro kompenzaci spádu. Sklonový korektor se umisťuje pod rektifikační terč a umožňuje upravit plochu tak, aby byl vykompenzován spád terénu.


Zjistit víc

Držák roštu

Jak vytvořit vyvýšenou terasu: Zjistěte více o naší sadě držáku roštu PB-KIT 5, díky níž je realizace vaší terasy mnohem jednodušší.


Zjistit víc

PRŮMĚRNÝ POČET TERČŮ POTŘEBNÝCH NA M2 TERASY*

*Počty jsou uváděny pouze pro informaci. Skutečný počet použitých terčů se liší podle specifik každého projektu. Buzon® nenese odpovědnost za případné odchylky v množství.

ZJISTIT VÍC O CELÉ SÉRII BUZON®

V nabídce Buzon® existují dvě další série nastavitelných podpěr terasy.