×Close
Děkujeme za váš zájem o rektifikační terče BUZON.

V tuto chvíli probíhá úprava webových stránek, aby byly sladěné s ostatními webovými stránkami dalších zástupců firmy Buzon v Evropě i ve světě.

Informace a kontakt na BUZON CZ, s.r.o., výhradního distributora terčů Buzon pro ČR a SR, do té doby najdete zde.

Děkujeme za pochopení.

Tým BUZON CZ, s.r.o.

Call us
TOP

DPH - SÉRIE

Projekty, které odpovídají
vaší kreativitě

DPH: NASTAVITELNÉ TERČE PRO VEŘEJNÉ PROSTORY

The strong and hard-wearing DPH pedestal is the oldest member of the Buzon® pedestal family. S nastavitelnou výškou 17 až 1 070 mm je ideální podpěrným systémem pro utváření veřejných prostor a prestižních otevřených prostor.

Terče série DPH si uchovávají svoji pevnost a stabilitu i při náročném a častém používání. Díky vyztužené konstrukci se tento silný polypropylenový terč doporučuje zejména pro použití u těžších podlahových krytin, jako jsou velkoformátové betonové desky.

VÝHODY ŠROUBOVATELNÉHO PODPĚRNÉHO SYSTÉMU DPH

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO DPH SÉRIE

Abychom vám usnadnili instalaci terasy na terče, nabízíme celou řadu příslušenství k terčům DPH série pro řešení problémů, s nimiž se na stavbách často setkáváte.

Mezerníky a podložky pro vyvýšené terasy

Sortiment nastavitelných terčů DPH série zahrnuje širokou škálu mezerníků (různých tlouštěk), které upravují vzdálenosti mezi dlažbou/ kameny pokládané na terče Buzon®.

Podložky plochu stabilizují, zlepší její akustické vlastnosti a kompenzují rozdíly v tloušťce desek.


Zjistit víc

Sklonový korektor je integrovaný do hlavy terče od řady DPH-02-PH5

Terče DPH série s nastavitelnou výškou se mírně liší od ostatních sérií rektifikačních terčů. Sklonový korektor je integrovaný přímo do hlavy terče (od terče řady DPH-02-PH5), což zaručuje úplnou korekci sklonu (od 0 do 5 % v intervalech po 0,5 %).


Zjistit víc

Instalace terasových prken na terče

Nabízíme několik různých typů sad pro dřevěně terasy, které vám pomohou s instalací dřevěných prken a které se upevňují přímo na hlavu terče DPH


Zjistit víc

PRŮMĚRNÝ POČET TERČŮ POTŘEBNÝCH NA M2 TERASY*

*Počty jsou uváděny pouze pro informaci. Skutečný počet použitých terčů se liší podle specifik každého projektu. Buzon® nenese odpovědnost za případné odchylky v množství.

ZJISTIT VÍC O CELÉ SÉRII BUZON®

V nabídce Buzon® existují dvě další série nastavitelných podpěr terasy.