×Close
Děkujeme za váš zájem o rektifikační terče BUZON.

V tuto chvíli probíhá úprava webových stránek, aby byly sladěné s ostatními webovými stránkami dalších zástupců firmy Buzon v Evropě i ve světě.

Informace a kontakt na BUZON CZ, s.r.o., výhradního distributora terčů Buzon pro ČR a SR, do té doby najdete zde.

Děkujeme za pochopení.

Tým BUZON CZ, s.r.o.

Call us
TOP

U-Edge

Podepření dořezů dlažby

U-Edge

U-EDGE je nastavitelná podpěra použitelná pro všechny série rektifikačních terčů Buzon®. Poskytuje rychlé a snadné řešení pro dokončení instalace dlažby při okraji terasy. Může být použita se kteroukoli velikostí mezerníků a jakýmkoli tvarem dlažby.

Toto příslušenství umožňuje instalaci malých dořezů dlažby (2 až 14 cm šířky) podél obvodu terasy. Malé díly dlažby jsou podepřeny pomocí podpěry U-EDGE, kterou je možné vruty upevnit na hlavu terče.

Výhody:

→ U-EDGE vytváří pravidelnou mezeru mezi dlažbou a stěnou, a umožňuje tak odvod vody v případě silných dešťů, sněhu atd.

→ Flexibilní držáčky dlažby na okraji podpěry U-EDGE umožňují využití na terasách jakéhokoli tvaru: úhlových, zakřivených atd., což činí instalaci ještě snazší a efektivnější.

→ Držáčky dlažby je také možné odstranit a U-Edge podpěru upravit tak, aby vyhovovala potřebnému typu uspořádání terasy.

→ U-Edge lze také použít s univerzální podpěrou PB-KIT-8.